KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17454485

nr 1745 4485

A. Olsson. Signerad, daterad 67, Norrtälje, "socitetsbron" pannå, 66x90 cm, yttermått inklusive ram: 76x100

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 december 2025
kl 19:06:48

29/11 12:48:46 1      Vinnande bud